אולפני הקלטות

השירים והריקודים הם רגעים בלתי נשכחים בהצגה. כך גם תהליך הפקתם. הקלטת השירים היא ללא ספק החלק המהנה ביותר עבור המשתתפים, שמרגישים לכמה שעות כמו זמרים מקצועיים, על כל הנלווה לכך- האזניות והמיקרופונים, האפקטים ובכלל השהות בתוך אולפן אמיתי ומקצועי.

לכן המלצתנו החמה ביותר, היא קודם כל יחסי אנוש. סובלנות ורגישות לקבוצות גדולות בכלל, ולילדים ונוער בפרט. בסופו של יום זו חוויה חד פעמית והיא צריכה להיות מופקדת בידי טכנאי אולפן נעים וחיובי שיעודד ויעצים את חווית הילדים.

בחירת אולפן הקלטות מתאים

יש היצע גדול מאד של אולפני הקלטות. אך בטרם נבחר את האולפן שנקליט אצלו, מומלץ לבדוק לעומק מה איכות הפלייבקים שברשותו, האם יש פליבק איכותי על השיר הנבחר? בדקו חוות דעת והמלצות. הציצו בתיק העבודות שלו שבאתר או בעמוד הפייסבוק/אינסטגרם. וודאו שיש לו ניסיון עם הפקות בתי ספר.

ציוד הקלטה ואולפן איכותיים ישיגו לנו תוצאה איכותית. לא בושה להודות שיש מעשי קסמים בעזרת טכנאי אולפן מחוננים.. והם תיקוני זיופים והתאמתם ההרמונית לקבוצה גדולה של זמרים. הכפלת קולות, הוספת כלי נגינה ועוד..

וודאו בשיחה עם בעל האולפן שיש לו את הציוד הבא:

  • כמה ילדים ניתן להקליט בו זמנית
  • קונדנסרים, מוניטורים ואזניות עם מגברי אזניות.
  • מחשב בעל תוכנה לעריכת מוזיקה מורשת
  • Auto-Tune – המאפשר תיקון זיופים
  • כלי נגינה (אם יש צורך)

התוכן האמנותי בהצגות סוף שנה הוא הזכור ביותר. על התלמידים ועל הקהל. וודאו כי אתם מספקים חוויה ערכית וחיובית עבורם. את עבודת הקסמים תנו לבעל אולפן מקצועי ומומחה, בעל ציוד משובח, עתיר ניסיון בהפקות מסוג זה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת יחסי אנוש.

צרכים עזרה במציאת אולפנים מומלצים ובעלי ניסיון? צרו עמנו קשר Graduation.co.il@gmail.com