תאורה והגברה למסיבות סיום

תאורה והגברה איכותית הופכת כל חווית צפייה לבלתי נשכחת. כשיש סימביוזה בין התאורה וההגברה לבין הטקסט והקונספט של ההצגה, נוצרת אווירה שמחדדת ומעצימה את המסר. התאורה משמעותית עבור כל שלבי האירוע, החל מקבלת הפנים ועד מחיאת הכפיים.

בהצגות סוף שנה. השכרת ציוד הגברה חייבת להיעשות מגורם מקצועי ובעל ניסיון בהפקת אירועים מסוג זה.

מומלץ מאד לבדוק המלצות, לצפות בעבודות קודמות, ואפילו לנכוח בערב בהפקת התאורן. זאת משום שלצערנו, אין קונצנזוס בקרב התאורנים. חלקם משתמש בציוד רעוע וישן, ועבודה של חודשים ארוכים עלולה לרדת לטמיון בשל תקלה שבהחלט ניתן למנוע. לכל ספק מקצועי יש אתר או לפחות עמודי תוכן עם גלריית תמונות המלצות סרטונים ועוד.

בחירת התאורה וההגברה להצגה

אל המפגש הראשון עם בעל המקצוע מומלץ להגיע מצוידים במפרט טכני מלא של הבמה ולהתחשב באילוצים טכניים (שלך ושלו). בחירת תאורה והגברה תתבצע בהתאם למספר משתנים. כאשר העיקריים הם: מיקום ההצגה, כמות המשתתפים והקהל וסוג התאורה וההגברה שנזדקק לה, בהתאם לאופי המופע.

מיקום – היכן יתקיים המופע? האם בתוך אולם או בחוץ? כך נדע להזמין מערכת הגברה ותאורה מתאימה ואיכותית למקום סגור או לאוויר הפתוח

כמות –  מהי כמות המשתתפים על הבמה? מהי כמות הקהל הצפויה? כל זה יקבע את עוצמת ההגברה הנחוצה לנו.

סוג –  מהי סוג התאורה וההגברה הנחוצה לנו? זה תלוי כמובן בנושא ואופי ההצגה. האם אנחנו מציגים במה שמתארת חלל פתוח נופים שונים או חלל סגור? האם יש וידיאו ארט?מה סוג ההגברה? האם המשתתפים יצטיידו במדונות או בקונדנסרים בלבד?

ודאו כי אתם מקימים במסיבת הסיום שלכם, תשתית טכנית ראויה מכל היבט תפעולי, שתותאם לתנאי השטח ולאופי ההצגה. כולל הצבת פנסים חכמים ומתקדמים, שימקמו אור וצל, שיבליטו תפאורה שתשרת את ההצגה היטב. ושיאירו את השחקנים בעושר על הבמה. 

צרכים עזרה במציאת ספקים? אולי חברות ואנשי מקצוע מתחום התאורה וההגברה? צרו עמנו קשר Graduation.co.il@gmail.com